.

NÁRODNÝ PROJEKT POP 3 plagát 1

Hovorí sa, že je lepšie raz vidieť ako stokrát počuť. Presvedčiť sa o tom mohli aj naši dnešní návštevníci, ktorí k nám zavítali na Deň otvorených dverí.

Okrem samotnej prehliadky školy a poskytnutí informácií o jednotlivých študijných a učebných odboroch bol pre potenciálnych žiakov, ich rodičov, ale aj širokú verejnosť pripravený zaujímavý sprievodný program. Krátko po vstupe do budovy mohli otestovať okuliare pre virtuálnu realitu a oboznámiť sa s fungovaním 3D tlačiarne.

DSC 0105

Vyskúšať si prácu v grafických programoch, písanie na počítači pomocou metódy ATF, stretnúť sa so zástupcami spoločností Knauf Insulation a Neuman, sledovať basketbalový turnaj prebiehajúci v telocvični a pod.

DSC 0083

DSC 0058

V tento deň sa konal aj workshop pod názvom Internet- dobrý radca či zlý pán?...sociálne siete versus ľudské práva a slobody, ktorý si pre nás pripravila Mgr. Bursová z CVČ- JUNIOR Banská Bystrica. Žiaci si prostredníctvom zaujímavých aktivít mohli rozšíriť svoje vedomosti o kyberšikane a lepšie pochopiť prežívanie a správanie obete kyberšikany.


Veríme, že ste v našej spoločnosti prežili príjemný deň a tešíme sa na ďalšie stretnutia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O SOŠ Žarnovica

Stredná odborná škola v Žarnovici zabezpečuje vzdelávanie študentov už od roku 1950.

Kladieme dôraz na prepojenie teoretického a praktického vzdelávania v spolupráci s firmami v našom regióne.

Copyright © 2018 Stredná odborná škola, Bystrická 4, 966 81 Žarnovica. All Rights Reserved. Designed By Marha30© 2018

Search